PL | EN | RU

Lokalizacja

ul. Liściasta 17
91-357 Łódź
tel 042 617 41 23
fax 042 650 71 61

info@fpt-prima.com.pl

OFERTY PRACY

KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Zadania

  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki oraz systemów infrastruktury
  • wprowadzanie rozwiązań prewencyjnych dla parku maszynowego
  • działanie w ramach opracowanego i zatwierdzonego budżetu
  • zarządzanie projektami
  • zarządzanie zespołem pracowników działu Utrzymania Ruchu
  • planowanie, harmonogramowanie i nadzór nad  właściwym poziomem technicznym wykonywanych remontów, konserwacji, modernizacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji
  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • analiza i optymalizacja kosztów zużycia energii
  • nadzór nad efektywnością ekonomiczną prowadzonych działań
  • monitoring i analiza przyczyn i skutków awarii
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu planów inwestycyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość mechaniki, automatyki, pneumatyki, elektryki
  • zdolności analityczne
  • zdolności przywódcze, umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Word, Excel)
  • dobra organizacja i dyscyplina pracy, odpowiedzialność
  • kreatywność i innowacyjność
  • zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych.

OPERATOR MASZYN i URZĄDZEŃ

Zadania

  • obsługa maszyn skrawających konwencjonalnych (tokarki, frezarki)
  • obsługa szlifierek
  • wykonywanie części zleconych na podstawie rysunku technicznego
  • pomiar wykonywanych elementów
  • samokontrola podczas całego procesu produkcji

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zawodach wyuczonych: tokarz, szlifierz, frezer
  • znajomość narzędzi pomiarowych
  • zdolności manualne, spostrzegawczość
  • dokładność, rzetelność, sumienność
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • szkolenia stanowiskowe oraz opiekuna podczas procesu wdrożenia
  • warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Poszukujemy także do naszego zespołu pracowników wsparcia produkcji:

GALWANIZERA i FORMIERZA oraz BRAKARZA.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą :

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

na adres:

rekrutacja@fpt-prima.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.